Einde activiteiten van Marco en Marthijn voor Hector.

Aan het eind van het nu afgelopen seizoen hebben Marco Reuvekamp en Marthijn ten Tije een punt gezet achter hun activiteiten voor Hector.

Marco was jarenlang scheidsrechter bij zowel junioren- als seniorenteams van Hector en een jaar lang grensrechter bij ons eerste. Geplaagd door lichamelijk ongemak heeft hij nu helaas moeten stoppen met deze activiteiten. De finale van de JO17 groep op het Henk Nijenhuis toernooi was zijn laatste wedstrijd. Daarna kreeg hij van jeugdvoorzitter Raymond Koeleman een bloemetje en een presentje.

Marthijn is een aantal jaren assistent trainer van Hector 1 geweest, het laatste jaar vormde hij met trainer Marco Botterblom en elftalleider Henry Seep het trio dat Hector naar de vierde klasse heeft teruggebracht.
Voor Marthijn zal ongetwijfeld bij het teamuitje nog iets bedacht worden!