Hector JO7-1 verrast leider op huwelijksfeest!

Op 24 mei hebben Elkjaer Wolff en Agnes Klein Horsman elkaar het jawoord gegeven. Elkjaer is mede leider van Hector JO7-1 en natuurlijk mocht het team daarbij niet ontbreken. Tot volledige verrassing van Elkjaer en Agnes kwam het team onverwacht opdagen bij het huwelijksfeest. Alleen Rowen kwam niet mee, want die was uiteraard de hele dag al op het feest van zijn papa en mama!
Onder leiding van Oppersnollebol Robert (de tweede leider van het team) werd een spetterende uitvoering van het lied “Springen Nondeju” gegeven. Het lied waarmee het team op de Playbackshow van Hector ook al de show had gestolen. Uiteraard ontkwam Elkjaer niet aan het meespringen.
Namens alle spelers en ouders van het team kreeg het bruidspaar een bal met daarop de foto’s van de spelertjes met hun naam er onder. En een prachtig vaantje met als titel: “Bruidspaar van het jaar”.

Elkjaer en Agnes: ook namens Hector van harte gefeliciteerd.