Owen Ruigrok doneert zijn haar aan de stichting Haarwensen.

Vanmorgen heeft Owen Ruigrok uit Hector JO10-2 zijn lange haar laten afknippen. Nou gebeurt zoiets wel vaker, maar in dit geval is het een heel bijzonder verhaal.
Owen wilde graag lang haar hebben en liet het, zo’n anderhalf jaar geleden, dus groeien. Maar intussen hoorde Owen het verhaal van zijn zieke clubgenootje Lana Bosch, die kanker had en door een chemokuur mogelijk kaal zou worden. Dat maakte zoveel indruk op hem dat hij besloot zijn haar flink lang te laten groeien om het dan te kunnen doneren aan de stichting Haarwensen. En flink lang betekent in dit geval minimaal 35 cm.
En eindelijk was het zo ver. Kapster Claudia van Verona’s hairstyle schoor Owens staart er af. Owen loopt nu met heel kort haar, maar ongetwijfeld zal er een kind heel blij worden van zijn gedoneerde haar.

Voor dit geweldige gebaar kreeg Owen van het bestuur van SV Hector een bal aangeboden.

https://haarwensen.nl/