Hector JO12-2 wint dubbele derby.

Woensdagavond speelde Hector JO12-2 de inhaalwedstrijd tegen buurman Twenthe JO12-1.

De strijd werd al vóór die woensdag gevoerd op de basisscholen van de Albatros en de Boomhut, want de meeste spelers spelen in de pauzes al met en tegen elkaar. Dus er hing veel vanaf wie er op donderdag vrolijk of wie er licht teleurgesteld op school zou komen.

Het eerste kwartier was Twenthe Goor de betere met makkelijk combinatie voetbal wisten ze elkaar goed te vinden. Het tweede kwartier kwam Hector er beter in en kwamen er kleine kansen voor beide teams.
Alleen de goed keepende keepers hielden voorlopig nog hun doel schoon.
Het derde kwartier zette Hector wat meer aan en dit zorgde ervoor dat we met 1-0 voorkwamen. Het spel golfde op en neer en kansen waren er voor beide teams, via een ingeleverde bal kwam Twenthe Goor op gelijke hoogte.
Het laatste kwartier was het alles of niet beide teams gingen vol op de aanval.

Via een eigen doelpunt en 2 mooie doelpunten trok Hector JO12-2 aan het langste eind. 
Einduitslag 4-1 voor Hector