Hector boekt zege tegen Vosta

Waar Twenthe vorige week nog met 14-0 won van Vosta moest Hector het vandaag met een minder grote zege doen. In Enschede werd het 1-2 voor de ploeg van trainer Marco Botterblom.

In een matige eerste helft was Hector wel de betere ploeg en creëerde het aanvankelijk aan aantal kleine kansen. Na een dik half uur kreeg Yilber Haverslag dé kans op de openingstreffer maar hij miste één op één met de Enschedese goalie.

Haverslag was nu rust wel succesvol. Hij profiteerde van geschutter in de achterhoede van Vosta en schoot de 0-1 binnen. Twee minuten later was het 0-2. Nick Beukelman kon alleen doorlopen op het doel en simpel binnen schieten: 0-2. In de slotfase werd het nog 1-2 maar dat was slechts voor de statistieken.

Door de driepunter op de hekkensluiter is Hector nu derde in de vijfde klasse A met 12 punten uit 5 wedstrijden. Twenthe kwam vandaag niet actie. Het uitduel tegen Phenix werd afgelast.