Glad-bedrukkingen is tassensponsor van Hector JO8-2.

Het was de eerste wedstrijd van Hector JO8-2 en meteen was het al groot feest. Want de jongens kregen na de wedstrijd een prachtige voetbaltas met daarop de naam van hun sponsor: Glad-bedrukkingen. En alsof dat niet genoeg was ook allemaal een prachtige groene hoody met hun naam er op. En het Hector logo uiteraard.

Glad-bedrukkingen is het bedrijf van Geert Strijk en Dianne Kamphuis, te vinden aan de Klavermaten 65-16. Zij kunnen alles bedrukken waar maar een naam of afbeelding op moet komen te staan. Kleding of relatiegeschenken, bijna alles is mogelijk.

Geert en Dianne zijn weliswaar zelf geen Hector mensen, maar hebben wel veel sympathie voor met name de kinderen van Hector JO8-2.
Wat zullen de jongens voortaan trots naar hun wedstrijden gaan!