De feesttent staat er!! (2)

Deel 1: de voorbereidingen.

Ruim 15 Hectorianen waren aanwezig op de vrijdagmorgen om een begin te maken met de opbouw van de feesttent!
De contouren van de tent werden middels pionnen uitgezet op het oefenveld, rijplaten zijn aangebracht voor het zware verkeer.
Maandagmorgen wordt begonnen met de opbouw van de tent.

Het grote spandoek met daarop Groen en wit zo fris is ook weer opgehangen en zal tijdens de feestweek prominent zichtbaar zijn!!

Deel 2: opbouw van de feesttent.

Nadat op vrijdag de voorbereidingen waren getroffen , was het op maandagmorgen vanaf 8 uur wederom een drukte van belang op het Doesgoor. De firma Holterman begon met het opbouwen van de feesttent. Vloerplaten werden gelegd, staanders geplaatst en dakspanten aangebracht.

Vervolgens werd het dak aangebracht en de zijpanelen. En rond 14 uur was de tent gereed!! Inclusief het podium voor de artiesten.
Ondertussen werd door een aantal Hectorianen die speciaal hiervoor een vrije dag hadden ingepland, het podium opgebouwd waarop in de kantine op woensdag en donderdag de Hector Revue zal worden opgevoerd.