Zwarte Pieten op het Doesgoor.

Met loeiende sirenes kwam er tijdens de training van de jongste Hector jeugd een brandweerwagen de parkeerplaats van het Doesgoor oprijden. Brand? Gelukkig niet. Maar het waren de Zwarte Pieten die zoals ieder jaar de jongste Hector jeugd met een bezoekje kwamen vereren! Sinterklaas kon helaas niet aanwezig zijn, hij had onlangs lichte klachten en wachtte nog op de uitslag van een PCR test. Net na de training kwam het bericht dat de Sint negatief getest was en vanaf morgen zijn werkzaamheden weer kan hervatten.

Uiteraard kwamen de Pieten niet met lege handen. Niet alleen pepernoten voor de kinderen, maar ook een fraai cadeautje. Een felgekleurde bungeebal, waarmee de Hector spelertjes hun traptechniek kunnen oefenen.

En over traptechniek gesproken: de Zwarte Pieten kwamen er natuurlijk niet onderuit om ook een partijtje voetbal te spelen tegen de jeugd. En het moet gezegd: er was wel degelijk voetbaltalent te bespeuren bij de Pieten!!

Al met al was het een vrolijke training op deze frisse donderdagavond.
Met dank aan het JAC die dit alles geregeld had.