HOFDERBY HECTOR-ROOD-ZWART LIVE OP HOFSTREEK TV

De Hofderby SV Hector tegen Rood-Zwart is komende zondag live te zien op de lokale zender Hofstreek TV. Het duel in de vierde klasse B van het zondag-amateurvoetbal begint om 14:00 uur. De coronamaatregelen schrijven voor dat er geen publiek langs de lijn mag staan op het Doesgoor. Reden voor Hofstreek Omroep om de wedstrijd tussen de groen witten en de ploeg uit Delden rechtstreeks op de buis te brengen. Hofstreek TV is te ontvangen op KPN kanaal 1324, Caiway glasvezel kanaal 12 en via het Caiway kabel-kanaal 70. De wedstrijd begint om 14.00 uur. Ook kan er gekeken worden via de website van de omroep: www.hofstreek.nl. 

Overigens is de stadsderby van Hector tegen Twenthe ingeroosterd op donderdagavond 9 december. Aanvankelijk zou die wedstrijd afgelopen zondag worden afgewerkt, maar toen gooide corona roet in het eten.