Hector JO10-1 krijgt pittige kickbox training

In deze Corona periode is het iedere keer weer zoeken naar nieuwe uitdagingen voor het team. Vandaag stond er een hele stoere en coole uitdaging op papier: een echte kickbox training van Ilhan Örgülü. 

Wat voor de meeste jongens begon als een grapje, eindigde in een anderhalf uur lang vol gas training krijgen. De warming up alleen al duurde 20 minuten, en na een korte pauze kwam het besef bij de jongens dat de maandagavond training een peulenschil is ten opzichte van deze training. Wat een discipline en conditie heb je nodig bij de sport kickboksen. 

De jongens begonnen na de pauze met het sparren. Respect en discipline is het allerbelangrijkste hierbij. Nadat de jongens het stoten en trappen hadden geoefend, begonnen ze met de uitdaging 2 minuten vrij worstelen op de mat. Dit leverde een paar interessante worstelpartijen op.
Na anderhalf uur intensieve training was het einde van deze zeer leuke gave en coole training in zicht. Moe maar voldaan keerden de jongens naar huis. 

Ilhan, super bedankt voor deze leerzame leuke training.