Hector welpen trainen weer op het groene veld.

Op een zonnige zaterdagmorgen trainden de Hector welpen voor de eerste keer weer buiten. En als jonge kalfjes die voor het eerst de wei ingaan, kwam de groen witte Hector toekomst het veld opgedarteld.

Hoewel er sinds vorige week zeven welpen zijn doorgestroomd naar de JO7-1, was het aantal welpjes desondanks nog erg groot. Maar liefst 17 kinderen liepen er op het veld. Het groeit en bloeit bij de jongste Hector jeugd!

Geleid door de trainers Marthijn en Nikky en onder het toeziend oog van heel veel ouders en grootouders werd er flink getraind. Tikkertje als warming up, dan oefeningen om het balgevoel te krijgen.
Met natuurlijk het welbekende partijtje aan het eind. Verdeeld over twee delen van het veld. Want een kluitje van 17 spelers is wel erg groot!