Hector welpenafdeling groeit en bloeit!

Het was een waar genoegen om ze bezig te zien op de open dag van de Hector jeugd, 14 jongens en meisjes vanaf 4 jaar die lekker met een bal aan het dartelen waren!
De laatste jaren was de belangstelling om bij de Hector welpen te spelen al behoorlijk te noemen, maar bij het begin van dit nieuwe seizoen hebben we al 14 kinderen bij de welpengroep. En er zijn nog meer kinderen die hun komst al hebben aangekondigd, maar die nu nog bezig zijn met de zwemlessen.

Maar uiteraard zijn alle kinderen vanaf 4 jaar van harte welkom om eens een paar keer mee te trainen.

Zodra de welpen de leeftijd en capaciteiten hebben, worden ze ingedeeld in een JO7 team dat in een 4 tegen 4 competitie speelt. Om van daaruit, zodra ze ouder worden, door te stromen naar “hogere” teams. Teams die Hector de laatste jaren vooral al veel voetbalplezier maar ook kampioenschappen hebben bezorgd!!

De groep wordt dit jaar getraind door Martijn ten Thije die het stokje heeft overgenomen van Manuel Jimenez.

Voor iedereen die op zaterdagmorgen een uurtje genieten wil: er wordt van 9 tot 10 getraind op het kleine kunstgrasveld.