Beweegpark Doesgoor genomineerd voor bijdrage Menzisfonds.

Het plan voor een multi-functioneel ‘Beweegpark’ bij wijkvoorziening het Doesgoor maakt kans op realisatie door een bijdrage uit het zogenoemde Menzisfonds. Deze verzekeraar heeft het plan, dat is ontwikkeld door fysiotherapeut Finn Hobelman, genomineerd en binnenkort wordt duidelijk of het ook bewaarheid kan worden. In het beweegpark komen diverse toestellen die op verschillende manieren gebruikt kunnen worden.

Zo kunnen kunnen er spelen worden gehouden en een eigen invulling gegeven worden aan sport en spel. Daarnaast zijn de toestellen geschikt voor gebruik in trainingsprogramma’s. Verder is het Beweegpark geschikt voor preventie en voor revalidatie. Zo kunnen ouderen de eigen mobiliteit onderhouden, en kan er valpreventie opgezet worden.
Mensen die in de regio Twente verzekerd zijn bij Menzis krijgen binnenkort een mail, waarin ze gevraagd wordt te stemmen op één van de tien in de regio genomineerde projecten. De ideeën met de meeste stemmen krijgen een bijdrage.