Hector JO8-1 passeert de 100 doelpunten!

De eerste van de 3 finales die Hector JO8-1 nog moet spelen, bracht ons in Lichtenvoorde waar tegen Longa moest worden gestreden. Helaas moesten we het vandaag stellen zonder onze Ronaldo (Talha). We kregen ondersteuning van Gyvano (onze dank hiervoor). We begonnen direct goed: uit een inschop scoorde Daan fraai de 0-1. Ties maakte nadien de 0-2. Door een communicatie foutje maakte Longa de 1-2. Hector was er klaar mee en iedereen stroopte de mouwen op en we liepen uit tot en comfortabele 1-6 door goals van Fem, Ties en Gyvano. Leuk om te vermelden dat Gyvano Slaghuis de 100e treffer maakte deze competitie.

De 2e helft liepen we uit tot 1-10 ondanks dat Longa er een extra speler bij inzette (helaas zonder overleg). Wederom een mooie overwinning voor de toppers die nog 2x vol moeten strijden voor het kampioenschap. Wij roepen iedere supporter die Hector JO8-1 een warm hart toedraagt om a.s. zaterdag aanwezig te zijn om het team naar de overwinning te schreeuwen

9.00 spelen we tegen Grol thuis!!!!

Keep up the good work toppers