Hector JO17-1 effectief in de slotfase

Hector JO17-1 heeft de tweede driepunter van het nog prille seizoen binnen. De verre reis richting Wijhe werd met een 1-2 overwinning bekroond.
In de 1e helft werd er goed gespeeld met veel ruimte op het middenveld en met een ontketende opkomende back Chris van Lier. Debutant op het middenveld Thijmen Schabbink speelde eveneens een ijzersterke wedstrijd.
In de 2e helft werd het spel fysieker, waarbij de tegenstander het ‘randje opzocht’. Metin ging daarin mee hetgeen hem een gele kaart opleverde waardoor Hector tijdelijk in een ondertal situatie speelde.

De doelpunten.

De eerste was een steekbal van Steven op Julian en die tikte hem fraai langs de keeper. De tegentreffer was een intikkertje, de beslissende treffer in de slotfase ontstond op het moment dat we druk gingen zetten op de ingooi op hun helft. We veroverden de bal en vervolgens zette Chris de bal voor richting Raul; Het goudhaantje van dit seizoen was wederom trefzeker en de punten gingen mee naar Goor!