Hector 7 in de race voor meest amateuristische teamfoto!

Een hilarische teamfoto van Hector 7 is in de race voor de meest amateuristische teamfoto van Nederland! De verkiezing is uitgeschreven door de makers van Santos, een kwaliteitsblad voor voetballiefhebbers.
Op de foto poseren de spelers van het vriendenteam in allerlei vreemde uitdossingen. Deze foto is gemaakt in september 2017 voor de voetbalplaatjes-actie van Albert Heijn Brandenbarg in Goor en was al snel een collectors item. Toen de verkiezing werd uitgeschreven, werd besloten om ook deze foto mee te laten dingen.
Binnenkort wordt duidelijk of de Goorse foto een finaleplek krijgt en wie weet zelfs wordt gekozen uit de ongeveer 150 inzendingen.
De spelers hebben op voorhand al een platte wagen in het vizier om het te gaan vieren!!