Maarten ter Hofte: van klasse keeper bij Hector tot tennis topper!

Maarten ter Hofte begon bij de Hector welpen, daarna heeft hij enkele jaren in F4, F3 en uiteindelijk Hector F1 gekeept. Met als onbetwist hoogtepunt natuurlijk het kampioenschap in november 2012 met Hector F3. Een kampioenschap dat ook voor een groot deel op Maartens conto kon worden geschreven, want hij was een geweldige keeper!

Helaas voor Maarten (en zijn teamgenoten) was hij gedwongen te stoppen met voetballen vanwege zijn lichamelijke beperking. Daarom ging Maarten op zoek naar een nieuwe sportieve uitdaging en die heeft hij gevonden. En hoe!
Hij speelt nu één jaar rolstoeltennis, maar won onlangs al zijn eerste internationale toernooi! Door dit resultaat is hij ondertussen de wereldranglijst binnengestormd en staat al op plaats 16 in zijn leeftijdscategorie!!

Dat belooft wat voor de toekomst. En die toekomst betekent voor Maarten deelnemen aan de Paralympische Spelen. Zijn grote doel!