
Het tweede elftal van SV Hector heeft zondagmiddag niet kunnen winnen op bezoek bij Witkampers 3. In een duel vol gele kaarten en wisselende spelbeelden moest Hector 2 uiteindelijk het onderspit delven tegen de mannen uit Laren: 4-2.
De wedstrijd begon met een fel startend Witkampers, dat een aantal keren gevaarlijk bij het doel van Hector kwam. Toch was het Hector dat verrassend op voorsprong kwam. Stuart Kamp profiteerde van een foute inspeelpass achterin en rondde knap af: 0-1. Vlak daarna moest Hector (voor even) met tien man verder; de eerste overtreding van Metin Aslan werd direct bestraft met geel.
Deze toch wat snel gegeven gele kaart had gevolgen. Want heel snel draaide Witkampers de stand weer om. Mede door fouten bij de groen-witten stond het binnen tien minuten 2-1. Aslan mocht het veld daarna weer in, en Hector toonde veerkracht. Uit een goed genomen vrije trap van Sem Minkjan kopte Max Driezes door, en stond Johan van Nieuwenburg op de juiste plek om af te ronden: 2-2.
Daarna weer een gele kaart voor Hector: Joey Winkel zette een sliding in en miste de bal. Geel. En even later een overtreding van aanvoerder Dani Francis. Ook geel. En zo stonden er nog maar negen Hectorianen binnen de lijnen. Ondanks dat overleefden de heren het tot de rust.
In de rust had Hector 2 vertrouwen om de koploper te verslaan, want er lagen kansen. En als de heren nu ook gewoon met elf man op het veld blijven staan, zou dat ook nog weleens kunnen helpen.
Er leek wat mogelijk, zeker toen Witkampers vlak na rust een gele kaart ontving. Hector zocht de aanval, maar kwam moeilijk tot kansen. Een snelle counter van de thuisploeg leidde tot 3-2, een domper omdat Hector met een mannetje meer speelde. Hector miste daarna de kracht om nog gevaarlijk voor het Larense doel te komen. Dom balverlies achterin leidde later zelfs tot de beslissende 4-2.
Max Driezes maakte het kaartenfestival compleet door in de slotfase z’n tegenstander opzichtig te duwen. De 4e gele prent! Een frustrerende middag voor het tweede, dat ondanks het vechtvoetbal en de werklust met lege handen achterbleef. Wel een fraaie financiële impuls voor de boetepot! Volgende week komt Rietmolen 2 op bezoek.