
Het vorig weekend was er de grote derby, vandaag stond een echte jeugdderby op het programma: Hector JO8-2 tegen vv Twente JO8-2.
Met een sterke opstelling bestaande uit Sten, Tygo, Stijn W, Duuk, Stijn S, Winner, Levi, Mohamed en Esmee, en Levi op doel, was Hector klaar voor de strijd.
Vanaf de eerste minuten liet Hector zien dat ze scherp waren. Al snel viel de openingstreffer: Stijn Welberg zette Hector op een 1-0 voorsprong. Ondanks het natte weer en de modderige omstandigheden – waardoor de spelers er na afloop flink vies uitzagen – bleef Hector goed voetballen en als team sterk opereren.
V.V. Twente gaf zich niet zomaar gewonnen en wist ook een aantal mooie doelpunten te maken. Toch bleek Hector deze wedstrijd de sterkste ploeg. Met goed samenspel, inzet en doorzettingsvermogen liep de score steeds verder op.
In de slotfase van de wedstrijd was het Tygo de Blok die de eindstand op 10-5 bepaalde. Een bijzonder moment, want dit was tevens zijn laatste doelpunt voor Hector. Tygo neemt afscheid van het team en zal zijn voetbalavontuur voortzetten bij Enter Vooruit.
Een mooie, sportieve wedstrijd met veel doelpunten en inzet van beide teams – en een passend afscheid voor Tygo!