Het bezoekje aan Reunie leverde zondagmorgen een duel op met twee gezichten op. Hector 2 speelde een puike eerste helft, maar moest na rust toezien hoe Reünie met verse (super)krachten de wedstrijd totaal deed kantelen (3-1).
De openingsfase was voor de groen-witten. Hector startte scherp, won duels, zette goed druk. Al in minuut negen had Joep Neijenhuis een schietkans, maar zijn schot vloog hoog over (overigens leuk voor de boetepot). Een minuut later kwam Stuart Kamp er gevaarlijk uit: goede actie en een strak schot, maar de keeper pareerde knap.
Hector speelde een sterke eerste helft, zonder direct grote kansen te krijgen. In de 23e minuut kwam toch de beloning. Joey Winkel soleerde richting zestien en werd neergelegd op de rand. Zijn vrije trap werd niet goed verwerkt door de Reunie-goalie en Tim Bannink stond op de juiste plek: 0-1.
In de rust werden nog wat details bijgeschaafd. Maar ondertussen trok Reünie plots een blik nieuwe spelers los; een compleet gerenoveerde voorhoede (waarvan een deel in recente jaren nog furore maakte in het eerste elftal van de Borculose club).
"Die spits heeft mij alle hoeken van het veld laten zien", sprak onze centrale man in de defensie Niels Heuten na afloop.
En inderdaad: binnen een minuut in de tweede helft lag de bal al in het netje. De invaller van Reünie dribbelde om drie man heen en haalde hard uit van zo’n dertig meter: 1-1. Hector wankelde. In minuut 64 ging het opnieuw mis. Een slordigheidje in de opbouw bij Sem Minkjan werd genadeloos afgestraft. De spits snoepte de bal af, omspeelde de keeper en tikte simpel binnen: 2-1.
Toch gaf Hector zich niet gewonnen. Minkjan kreeg even later een grote kans op de gelijkmaker, maar vond de keeper op zijn pad. De ploeg bleef proberen, kwam er af en toe goed uit, maar echt grote mogelijkheden bleven verder wel uit.
In minuut 80 viel het doek definitief. Een lange bal van Hector – iets te optimistisch – werd onderschept. De specialist van de Borculose voorhoede ging er weer vandoor en passeerde voor de tweede keer de uitkomende doelman: 3-1.
Geen punten dus voor Hector 2 dat volgende week de uitgelezen kans heeft de eerste seizoenshelft op een positieve manier af te sluiten. Dan komt hekkesluiter Rietmolen 2 op bezoek op 't Doesgoor. Kom vooral even een kijkje nemen om 11.00 uur...
De Borculose fotograaf Rene Hoekstra zat tijdens de wedstrijd potretjes te schieten. Dank hiervoor! Foto's zijn hier te vinden.