Nog één keer “Der Meistermacher”!

Hij had gehoopt tot zijn 80e jaar trainer te kunnen blijven bij zijn club Hector. Maar helaas verhinderden gezondheidsproblemen dit voor Peter List. Inmiddels is Peter gelukkig zo ver opgeknapt van zijn herseninfarct, dat hij weer redelijk kan lopen. En dan begint dat trainershart toch weer te kriebelen.
Daarom was er in overleg met trainer Erik de Vries van Hector VR 1 besloten dat Peter nog éénmaal het stukje conditietraining zou overnemen van Erik.
Tot verrassing van de aanwezige dames stond dus Peter weer ouderwets voor de troepen. En Peter zal Peter niet zijn als de training niet zou beginnen met de zgn. Peter List shuffle. Door hemzelf “Die Lokomotive”genoemd. Nou, de dames hebben het geweten. Het “schneller, schneller”galmde over het Doesgoor. En aan het eind van die oefening telde Peter zoals altijd af: “10, 9, 8, 8, 7, 7, 6, 5, 4, 3 en een half, 3, 2 en een half, 2, 2, 2, anderhalf, 1 en stop maar”.


Vervolgens klonk in onvervalst Berlijns “Sloan mit die Eule” bij de kopoefeningen.

Aan het eind van de training was Peter tevreden, de dames hadden er geen Fruitcocktail van gemaakt!

En voor zover de dames nog voldoende lucht hadden om te praten, lieten ze Peter weten het erg leuk te hebben gevonden!