Slechte start doet Hector das om tegen Delden

SV Hector verloor dit weekend met 4-0 van koploper en aanstaande kampioen in de vierde klasse B, SV Delden. De groen-witten begonnen dramatisch op sportpark De Mors. Al na dertien seconden maakte Colin Verberne de 1-0. Na een klein kwartier werd het 2-0 door Sven Lutke Willink. Verberne maakte kort daarna de 3-0. Lutke Willink maakte vlak voor rust zijn tweede doelpunt: 4-0.

Na rust kwam de ploeg van Jordy Drenth veel beter voor de dag. Met vooral twee hele grote kansen voor Wesley Zwoferink en Jeroen Heuten. Al met al verdiende Hector een doelpuntje, maar die kwam er niet.

Tijdens het Paasweekend is Hector vrij. De week erop wacht een absolute kraker: de derby tegen vv Twenthe op ’t Doesgoor. Niet enkel een strijd om eer, maar de punten zijn nog belangrijker voor beide ploegen. Want zowel Twenthe als Hector is nog lang niet zeker van handhaving.