Jubileumtenue en Hector bier zijn gepresenteerd.

Onderdeel van de nieuwjaarsreceptie van Hector was de presentatie van het jubileumtenue.

De kledingcommissie bestaande uit Linde, Tineke, Xandra en Petra, en Edwin namens het bestuur, heeft een tenue uitgekozen dat ooit in 1924 werd gedragen. Een prachtig tenue bestaande uit een groen shirt met witte kraag en natuurlijk een kraag met knoopjes. Typisch een shirt uit die tijd. Verder een witte broek en geheel groen wit gestreepte kousen.
De shirts werden gepresenteerd door good old Joop Donninger en de aanvoerders van Hector VR1 en Hector 1, Nikky Schut en Wesley Zwoferink, geflankeerd door een vijftal welpen.
Onder luid applaus en gejuich van de aanwezigen kwamen zij gehuld in het tenue de kantine binnen.

Later die middag showde keeper Daniël Kolbe het jubileumtenue van de keepers. Daniël bracht tevens het eerste exemplaar van het Hector bier de kantine binnen. Een Grolsch beugel met speciaal Hector etiket. Nadat iedereen een beugel had gekregen, werden deze massaal geopend, of zoals dat genoemd werd “opengeplopt”. Dit ploppen was de symbolische aftrap van ons jubileumjaar.
En het plopte inderdaad massaal!! Dat belooft nog wat voor dit jaar…..