Kostbare overwinning voor Hector in Goorse derby.

Een misschien onverwachte, maar zeer welkome overwinning in de Goorse derby heeft Hector 3 kostbare punten opgeleverd.
Of de sfeeractie van de jeugdige Hector supporters daarin een rol heeft gespeeld? Want nadat de groene wolken waren opgetrokken, ging Hector vol op de aanval. Halverwege de eerste helft was het Wesley Zwoferink, de man die normaliter veel scoort, maar die nu de assist gaf op Tim Bannink die fraai binnenkopte.
Twenthe werd daarna sterker en kreeg de nodige kansen. Maar Hector keeper Koen Eekhout speelde zoals gewoonlijk weer erg sterk en voorkwam erger voor Hector. En de buitenspelregel is er niet voor niets, daarom werd een Twenthe goal afgekeurd.

De tweede helft ging meer gelijk op, veel kansen wisten de beide ploegen niet te creëren. Al schoot Twenthe nog een vrije trap op de paal.
Het eindsignaal werd met veel vreugde ontvangen in het groen witte kamp! Door deze zege heeft Hector nu 9 punten en is het op gelijke hoogte gekomen met Rekken en Hoeve Vooruit. En dit laatste team is aanstaande zondag de tegenstander op sportpark het Doesgoor.

De wedstrijd begint om 14.00 uur. Pupil van de Week is dan Thijs Bulten uit Hector JO10-1.

Foto’s: Goorsnieuws