Pieten training op het Doesgoor.

Vooral voor de Hector welpen was het een bijzondere avond: zij mochten op een avond trainen. In het donker dus. Toch wel een beetje spannend voor hen. Voor de O7,O8 en O9 teams is het gewoon om ’s avonds te trainen.
Maar niet gewoon was dat plotseling met loeiende sirenes twee brandweerwagens de parkeerplaats van het Doesgoor kwamen oprijden. Brand? Gelukkig niet. Het waren de Pieten die zoals ieder jaar de jongste Hector jeugd met een bezoekje kwamen vereren!

Uiteraard kwamen die Pieten niet met lege handen. Niet alleen pepernoten voor de kinderen, maar ook een cadeautje. Een fraai kleurboek! En dat boek zat in een rugtas met het Hector 100 jaar logo er op!

De Pieten kwamen er natuurlijk niet onderuit om ook een partijtje voetbal te spelen tegen de jeugd. En van onze jongste jeugd weten we dat ze talent hebben. Maar het moet gezegd: er was ook voetbaltalent te bespeuren bij de Pieten!!

Al met al was het een vrolijke training op deze frisse donderdagavond.
Met dank aan het JAC die dit alles geregeld had.