Voorlopige indeling van de Hector jeugdteams.

Onderstaand de voorlopige indeling van de Hector jeugdteams voor het seizoen 2022-2023.
Met de nadruk op “voorlopig”. Namen van trainers en teamleiders, alsmede het trainingsschema, worden binnenkort bekend gemaakt.
Mochten er vragen zijn over de indeling, dan deze mailen naar [email protected]

Welpen.
Jason Klein Legtenberg, Linsey Klein Legtenberg, Philip Bartelds, Julius Hazenkamp, Yvan Mustafa, Jari van Gemmert, Siem Ebbekink, Lynn van der Kolk, Guus de Leeuw, Liam Beekmans, Liam Plat, Sem Plat.

JO7. Er worden nog twee JO7 teams gevormd.
Just Brands, Django ten Donkelaar, Dani Sahaija, Lynn van de Haar, Brent Sportel, Matz Haverslag, Noah ter Elst, Valien Biesenmaat, Jarno Kruidbos, Deon Vos, Rens Nijkamp, Mart Schuurman, Levi van der Ploeg.

MO9-1 (voorlopige benaming).
Mirale Talmoudi, Pien Koeleman, Feline Exterkate, Suus van Beek, Yfke Plat, Noa Dijk, Chloe Noelle, Sanne Klunder.

MO9-2 (voorlopige benaming).
Lise Brunnekreef, Elin Hettelder, Ayaa Awexs, Joy Mordjaneh, Lente de Ruig, Nelia Schefers 

JO9-1.
Sem Kramer, Mick Breunis, Wiebe ten Thije, Mats Eelderink, Pablo Jimenez, Yvo Hoogheim, Ruben Woestenenk, Boaz Ruumpol.

JO9-2.
Kenji Meerbeek, Noah Geubel, Owen Ruigrok, Milan ten Asbroek, Isaiah Baltes, Siem Lansink.

JO10-1.
Youri Hettelder, Arthur Burzawa, Thijs Bulten, Sil Jansen, Emir Cabur, Bram Exterkate, Owen Bergman, Jim Wilderboer.

JO11-1.
Adam Mustafa, Ties Vrijburg, Pim van Wissing, Even Fitsum Abraha, Duran Sahin, Arjan Boswinkel, Wesam Wahid, Luuk Scholten, Nawhat Ibrahim, Nazhat Ibrahim, Levi Wentink. 

JO11-2.
Vidor Schollink, Dylano Hoogheim, Gijs Slaghuis, Senn Brunnekreef, Stan Wolterink, Mustafa Eltayeb, Osman Ali, Anis Awexs, Tess Tasma, Lana Bosch,Tirza Kemers, Kiayla Tieman, Rania Aldeen.

JO13-1.
Norsi Barakat, Fateen Mordjaneh, Henny ten Winkel, Bas Wolterink,Ties Minkjan, Daan Scholten, Guus Haverkate, Giayro Tieman, Gyvano Slaghuis, Talha Örgülü, Ayhem Talmoudi, Collins Jual, Sarp Cabur, Djayden Gerritsen.

JOM13-2.
Zoey Lynn Slaghuis, Xanthe Slag, Fem Jansen, Sadin Talmoudi, Myrthe Douwma, Bente van Regteren, Liza Siahaya, Benthe Rauwers, Lotte Brinkmans, Luuk Rauwers, Nathan van den Berg, Jeyson Slag, Myrthe Mengerink, Fem Wolterink, Lyss Perdon, Alara Sahin.

JO14-1.
Mohammed Mustafa, Xem Bruins, Sem Fitsum Abraha, Matthijs Schabbink, Keano Toren, Teun Klok, Bram Evertzen, Fanial Luel Kesete, Mohammed Wahid, Lars Slaghuis, Matthijs de Leeuw, Pim Koeleman, Sandi Aliyas.

JO15-1.
Yasin Littink, Kay Stevens, Drilon Avduallaha, Stuart Kamp, Hagos Mengs Tegay, Niels Heuten, Rayan Talmoudi, Kyano Cornelder, Nibras Ibrahim , Guus Hascher, Kjeld Schollink, Mart Olydam, Yousef Mashmshia.

MO17-1. Gaat 9 tegen 9 spelen.
Sirine Talmoudi, Lynn de Joode, Marli Klarenbeek, Liset Hammer, Maud Woertman, Lynn Gerritsen, Yinthe Bruijns, Shannen Kamans, Anouk Haverkate. 

JO17-1.
Jordy Schabbink, Daan Klein Bleumink, Sem Minkjan, Sem Kel, Max Driessers, Lauren Kamp, Wout Hascher, Joep Nijenhuis, Stef Evertzen, Chris Tijhuis, Koen Freriksen, Kevin Bulten, Robert Paal, Rens Olydam, Bram van Regteren.

JO19-1.
Wieger Wittrock, Lars Tijhof, Metin Aslan, Kayin Geubel, Niek Nijman, Tom Heuten, Nick Beukelman, Bram Hazenkamp, Devin Gerritsen, Kars Böhmer, Luuk Freriksen, Timo Jansen, Tygo van Leeuwen, Kehase Mengs Tsegay, Quinten de Jong, Julian Schut.