Knappe prestatie van Hector JO11-1!

Met 3 nieuwe spelers, overgekomen van GFC, moest Hector JO11-1 leren voetballen met het nieuw samengestelde team. En dat hebben ze heel goed gedaan. Want ze eindigden in de 4e periode als tweede in de poule in de 1e klasse!

Die 4e periode hebben deze toppers erg goed gevoetbald en de laatste wedstrijd werd zelfs met ruime cijfers gewonnen van ATC. Terwijl tegen ditzelfde team begin februari nog ruim werd verloren. Maar vanavond wisten de groen witten erg knap met 2-6 te winnen. En dat werd ook nog eens gerealiseerd met mooi voetbal.

Giayro, Guus, Norsi, Daan, Ayhem,Talha,Ties, Henny, Fateen, Gyvano en Bas, wat hebben jullie je ontwikkeld het afgelopen seizoen.
Volgend seizoen nieuwe kansen en misschien zit er wel een kampioenschap in.

Wij trainers/leiders/ouders zijn trots op jullie.

Brandy, Ilhan, Kilani, Peter