Geweldig Paastoernooi voor de jongste Hector jeugd.

Hier en daar een schaar, soms zelfs een dubbele, prachtige hakjes, mooie panna’s, prachtige schoten en gigantisch over de bal heen trappen! Het was allemaal te zien op het Paastoernooi voor de Hector jeugd t/m O8. Zo’n kleine 50 kinderen hebben daar hun beste beentje voorgezet.

Onder het oog van heel veel toeschouwers die stonden te genieten van hun kinderen en kleinkinderen werd er fanatiek gestreden om de Gouden Paashaas.
Het was ook een prachtig gezicht om al die meisjes en jongens in het groen wit (of het zwart groene uittenue) te zien voetballen.
Tussen de wedstrijden door uiteraard ranja, wat gezien het warme weer en de rode gezichten zeker nodig was. Nadat de kinderen nog een penalty hadden genomen was het tijd voor het volgende hoogtepunt: patat!!

Het was een bijzonder geslaagde morgen. Complimenten voor de organisatie!