Hector doet wederom mee aan de Rabobank clubsupport actie.

Binnenkort gaat weer de Rabobank Clubsupport actie van start. Daarbij kunnen verenigingen middels een stemactie geld verdienen voor hun clubkas.

Evenals de voorgaande jaren doet ook nu Hector weer mee aan deze actie.

Alle klanten die bij Rabobank Centraal Twente bankieren en minimaal 12 jaar oud zijn, kunnen stemmen. Door in te loggen op de Rabobank kunnen drie stemmen worden uitgebracht op drie verschillende verenigingen of stichtingen. En die stemmen worden aan het eind van de stemperiode omgezet in een bijdrage voor de clubkas.

Het spreekt voor zich dat elke stem telt, want hoe meer stemmen, hoe hoger de opbrengst voor Hector kan zijn. Die opbrengst zal dit jaar besteed worden aan het verder verduurzamen van de energievoorziening op sportpark het Doesgoor.

Dus iedereen met een stemcode en een groen wit hart, stem op Hector!

De stemperiode voor deze actie loopt van 4 tot 25 oktober 2021.