Hand in hand op weg naar een groen witte voetbaltoekomst.

Het krioelde vanmorgen op het Doesgoor. In het veld maar liefst 24 Hector welpen die voor de eerste keer dit seizoen aan hun wekelijkse training begonnen. En achter de omheining veel, heel veel toeschouwers.
Aan het begin van de training kregen alle kinderen een nieuwe trainings outfit aangemeten. Een mooie groene hoody met op de rug “Hector welp”. En deze hoody mag altijd gedragen worden bij de training. Een geweldig idee van de dames van de kledingcommissie!
De training zelf was zoals altijd: prachtig om naar te kijken. De trainers Marthijn en Dennis, ondersteund door leider Nienke, maken er iedere zaterdagmorgen weer een feestje van!
En wie weet zien we over een jaar of 14 wel enkele van deze welpen terug in de selectie voor Hector 1! Maar dat is nog verre toekomst, eerst genieten van de welpentijd.