Hector JO10-1 verslaat de ouders.

Het seizoen 2020/2021 was een seizoen om snel te vergeten, een seizoen waarin de toppers van Hector JO-10-1 bijna niet gevoetbald hebben. Wel waren deze toppers altijd aanwezig bij de trainingen; in weer en wind stonden ze er. 
Wat ondanks alles dan ook niet mag ontbreken aan het eind van het seizoen is de traditionele wedstrijd tegen de ouders. 
Nadat de ouders jaar in jaar uit verloren hadden ze vandaag besloten om vol gas te gaan. Dit resulteerde in een comfortabele 5-2 voorsprong voor de ouders. 
Maar de jongens van Hector JO-10-1 lieten het niet erbij zitten en gingen ook vol gas. Dit resulteerde in een knappe 7-7 eindstand. Zodat penalty’s duidelijkheid moesten geven over wie als winnaar van het veld zou gaan. 

Nadat er vele penalty’s genomen werden kwamen de toppers van Hector JO-10-1 als winnaars uit de bus. Eind goed al goed. 
Volgend seizoen nieuwe kansen voor de ouders. 

Verder willen de jongens Sander Haverkate bedanken voor zijn jarenlange inzet als leider.