Welpenafdeling Hector kent ongekende groei.

Bij het begin van het voorjaarsseizoen bestond de welpengroep uit zo’n 18 kinderen. Daarvan zijn er 11 op grond van leeftijd en ervaring “gepromoveerd” naar JO7-2 en JO7-3. En ook de trainers Nikky Schut, Marthijn ten Tije en Jeroen Breunis zijn met deze kinderen meegegaan.
Wat zou het fijn zijn als deze teams, net als alle andere jeugdteams overigens, nog dit seizoen een aantal echte wedstrijden zouden kunnen spelen.

Met de overgebleven 7 kinderen begon de nieuwe trainer, Dennis ter Elst, aan de trainingen. Maar nu zijn we een week of 4 verder en er lopen alweer 15 welpen op het Hector veld! En zo’n aantal kun je niet in je eentje behappen als trainer. Daarom krijgt Dennis nu ondersteuning van beurtelings Marthijn ten Tije en Nienke Pas.

Het was een leuke trainingsmorgen voor de welpjes op deze frisse zaterdag. Want na afloop werd er door de jarige Isaiah op chips getrakteerd. En die gingen er wel in!