Nieuwe trainingsvorm voor de jongere Hector jeugd.

De Hector jeugd vanaf de O8 t/m de O12 krijgt dit seizoen een andere vorm van training. Elke donderdagavond van 18.30 tot 19.30 trainen de teams gezamenlijk en krijgen dan een circuittraining. Met andere woorden, er wordt een circuit van verschillende trainingsvormen afgelegd. Bij iedere trainingsvorm staat één van de trainers van de diverse teams.
De oefeningen zijn zowel gericht op techniek als op conditie.

Coördinator van dit geheel is Tim Bannink, speler van Hector 1 en al jaren jeugdtrainer bij Hector. Tim bepaalt per week de trainingsvormen en geeft deze dan door aan de diverse teamtrainers. De benodigde materialen worden vooraf door Tim klaargezet en door de trainers uitgezet, zodat er direct kan worden begonnen met de training.

De tweede training van de week wordt per team zoals altijd gegeven door de eigen teamtrainer.