Eindelijk weer geroezemoes in de Hector kantine.

Bijna 4 maand was het ’s avonds stil in de kantine. Erg stil. Want door de Corona crisis was onze kantine gesloten.

Zoals al gemeld op deze website, overdag was er genoeg te horen. Geboor, gezaag en het zachte gesuis van de schilderskwasten. Want onze kantine kreeg een forse opknapbeurt.

Maar nu mogen de sportkantines weer open. En daarom was het op donderdag 2 juli weer ouderwets gezellig in de Hector kantine. Zo’n 75 mensen waren aanwezig om de heropening te vieren. Uiteraard alles volgens de heersende regels voor de horeca.

Het eerste officiële pilsje werd getapt door Henri Elbert van “Perfect woonaanpassingen” en aangeboden aan de drie mannen van Hector’s Club van Zelfwerkzaamheid die erg intensief met de verbouwing bezig zijn geweest: Jan te Kampe, Gerrit Pijffers en Gerard Wolterink.

En omdat er nu een tapkraan staat waaruit speciaal biertjes kunnen worden getapt, zal het geen verbazing wekken dat het een Weizen biertje was. Past perfect bij de zomertijd.

De aanwezigen lieten zich dit biertje ook goed smaken en maakten er een gezellige avond van.