Voorlopige indeling van de Hector jeugdteams.

Beste spelers/speelsters/ouders/verzorgers,

De commissie Voetbal Technische Zaken is de afgelopen periode druk bezig geweest met de teamindelingen voor het seizoen 2020-2021 en heeft deze nu vastgesteld.
Tijdens de vakantieperiode maar ook bij aanvang van het nieuwe voetbalseizoen kunnen er nog wijzigingen plaatsvinden door aan c.q. afmeldingen van spelers/speelsters.                            
De indelingen zijn dan ook voorlopig en kunnen dus nog aangepast worden.

We zijn nog bezig met de laatste invulling van de begeleiding en het kader. Dit zal tegelijk met de trainingen en aanvangstijden van de wedstrijden van de teams worden gecommuniceerd.

Mocht je vragen hebben over de teamindelingen, dan kan dit alleen via de email info@svhector.nl.
Wij nemen dan zo spoedig mogelijk contact op.

Met sportieve groet
Jeugdcommissie SV Hector

 

JO19-1 JO12-1
Yalcin Ibrahim Bruins Xem
Schrooten Koen Fitsum Abraha Sem
Jimenez Raúl Schabbink Mathijs
Olijdam Silas Vuurens Stein
Aslan Metin Toren Keano
Schabbink Thijmen Evertzen Bram
van Nieuwenburg Steven Luel Kesete Fanial
Wittrock Wieger Minkjan Ties
Lier Chris
Timmerman Ruben MO11-1
Heuten Tom Slaghuis Zoey Lynn
Nijman Niek Slag Xanthe
Beukelman Nick Jansen Fem
Beukelman Coen Mengerink Myrthe
Schut Julian Talmoudi Sadin
Douwma Myrthe
JO17-1 van Regteren Bente
Geubel Kayin Siahaya Liza
van Dijk Kjeld Rauwers Benthe
Bronninkreef Jeroen
Gerritsen Devin JO10-1
Hazenkamp Bram Barakat Norsi
Böhmer Kars Wolterink Bas
Freriksen Luuk Scholten Daan
Jansen Timo Haverkate Guus
van Leeuwen Tygo Tieman Giayro
Nijman Thijs Slaghuis Gyvano
Strijker Delano Orgulu Talha
Lans Levi
Knol Julian JO10-2
ten Berge Maik
JO15-1 Wahid Mohammed
Driezes Max de Leeuw Matthijs
MengsTegay Kehase van den Berg Nathan
Fitsum Abraha Yual Koeleman Pim
Paal Robert Slag Jeyson
Kel Sem Rauwers Luuk
Olijdam Rens Haider Honar
Klein Bleumink Daan Aliyas Sandi
Hayden Imad
Bulten Kevin JO9-1
Bijlstra Lucas Vrijburg Ties
Minkjan Sem Fitsum Abraha Even
Bomans Daan Sahin Duran
Evertzen Stef Boswinkel Arjen
Schabbink Jordy Wahid Wesam
Hascher Wout Scholten Luuk
Nijenhuis Joep Wentink Levi
MO15-1 JO8-1
Bornebroek Nikky Wolterink Fem
Krul Esmee Eltayeb Osman Ali Shahd
Kamp Lauren Mengerink Lisanne
Slag Kayleigh Schollink Vidor
Talmoudi Sirine Hoogheim Dylano
Aarsen Noemi Brunnekreef Senn
Eekhout Linde Wolterink Stan
de Joode Lynn
Orgulu Begum JO7-1
Klarenbeek Marli J.Grootoonk Jelmer
Hammer Liset S.Jansen Sil
Gerritsen Lynn S.Eltayeb Osman Ali Mustafa
Konur Melsa B.Exterkate Bram
O.Bergman Owen
JO13-1
Kuipers Mitchel WELPEN
Freriksen Koen E.Cabur Emir
Littink Yasin P.Koeleman Pien
Timmerman Sander S.Kremer Sem
Remmers Gijs M.Breunis Mick
K.Stevens Kay S.van Beek Suus
S.Kamp Stuart W.ten Thije Wiebe
W.Kamp Wessel Y.Plat Yfke
H.MengsTegay Hagos Y.Hoogheim Yvo
N.Heuten Niels R.Woestenenk Ruben
T.Wiggers Tim B.Ruumpol Boaz
R.Talmoudi Rayan T.Leetink Tim
D.Knol Daan P.Jimenez-Rouweler Pablo
G.Hascher Guus
K.Schollink Kjeld
M.Olydam Mart
MO13-1
I.Loskamp Indy
M.Woertman Maud
S.van Gool Sterre
A.De Leeuw Amelie
N.Ibrahim Nursam Barakat
I.Derksen Indi
B.Luel Kesete Betial
H.Wahid Hala
S.Kamans Shannon
A.Littink Aisha
A.Haverkate Anouk