Pionnetje dribbelen 2.0 bij Hector.

Wie kent het niet van de training? Een stel pionnetjes achter elkaar en dan zo snel mogelijk er tussendoor te dribbelen met de bal aan de voet. En dan uiteraard proberen sneller te zijn dan degene naast jou die ook zo’n rij pionnetjes moet afwerken.
Dat deed de jongste Hector jeugd ook op een koude dinsdagavond. Maar dan wel in een moderne versie!
Want per persoon werd middels lasers de tijd gemeten die nodig was om het parcours af te leggen! Maar ook de reactietijd van de diverse spelers werd gemeten. Die tijd (tot in honderdsten van seconden gemeten) werd vervolgens geprint op een soort kassabonnetje. En dan kun je natuurlijk mooi met iedereen vergelijken wie de snelste tijd heeft gelopen! Op die manier komt er nog meer uitdaging in zo’n soort training.
Dat pionnen dribbelen was onderdeel van een aantal van dergelijke trainingsmethodes.
Speciaal voor Hector was de firma Sportstation Nederland naar Goor gekomen om dit systeem te demonstreren.
Het was leuk om dit mee te maken en er is besloten dat er in het voorjaar een vervolg op komt.