Hector traint met meer licht.

Het project “aanleg LED verlichting trainingsvelden” heeft de nodige tijd in beslag genomen, maar het resultaat mag er zijn!

Want sinds deze woensdag worden zowel het kleine kunstgrasveld als het oefenveld verlicht door armaturen met LED lampen! Wederom een investering van Hector gericht op duurzaamheid. Maar dat was uiteraard niet alleen het doel. Want de al jaren oude verlichting op die velden was onvoldoende, zowel voor Hector als voor Phenix.
Vanaf nu worden de trainingen uitgevoerd onder ideale omstandigheden.

De volgende stap is dat er ook op veld 3 LED verlichting komt. Dat betekent dan veel meer mogelijkheden om de teams ruimte te geven voor trainingen, maar ook dat er gelijktijdig wedstrijden kunnen worden gespeeld terwijl er toch getraind kan worden.
De verwachting is dat dit in het vroege voorjaar gerealiseerd gaat worden.