Zeer matig Hector JO17-1 verliest bij GFC!

Wat vooraf een mooie derby zou moeten worden,  draaide uit op een flinke teleurstelling.  Vanaf het begin was GFC op alle fronten beter. Feller, zorgvuldiger, beter in de duels en met name was er bij hun meer beleving.
Op enkele kleine speldenprikjes na, kwam Hector er de hele wedstrijd niet aan te pas. Dat resulteerde in een 3-0 achterstand in de eerste helft.  Hector probeerde wel, maar was niet bij machte om het spel naar hun hand te zetten. GFC zette constant vroeg druk en daar hadden ze veel moeite mee.
De 2e helft geen verandering in het spelbeeld. GFC maakte het spel en Hector kon eigenlijk niets anders doen dan verdedigen. Uiteindelijk werd het 5-0 voor GFC.
Na 4 overwinningen op rij, staat Hector JO17-1 weer met beide benen op de grond.
Volgende week wederom een sterke tegenstander. Hector moet dan uit tegen Enter Vooruit wat ook bovenin meedraait.