Nieuwe scheidsrechters voor Hector!

Zoals ieder jaar was er ook nu weer een opleidingsdag voor pupillen scheidsrechters, die beginnen met fluiten op het halve veld.

Organisator GFC heeft 10 jongens het diploma kunnen geven, 3 van Hector en 7 van GFC. De dag bestaat uit een deel theorie, de spelregels dus, en uiteraard ook een deel praktijk. Twee oefenwedstrijden tussen teams van GFC en Hector werden door de aspirant scheidsrechters bij toerbeurt gefloten.

En dan tot slot de toets…… Alle deelnemers slaagden en kregen hun felbegeerde diploma.

Yasin Littink, Joep Nijenhuis en Sem Minkjan zullen voortaan regelmatig op het Hector veld te bewonderen zijn als scheidsrechter. Jongens, gefeliciteerd en succes met jullie carrière als scheidsrechter.
En vergeet niet, Bjorn Kuipers en Bas Nijhuis zijn ooit ook zo begonnen!