Hector en VIOS Beltrum gelijkwaardig.

Na een matig voorbereiding heeft Hector een redelijke seizoensopening achter de rug.
Over 90 minuten gezien waren beide ploegen aan elkaar gewaagd. Voor het talrijke publiek werd het een spannende  maar sportieve pot voetbal. De ploeg uit Beltrum was iets meer in balbezit maar de beste kansen waren absoluut voor Hector. Paal en lat stonden in de 1e helft doelpunten voor Hector in de weg.

De doelpunten vielen pas in de 2e helft en ook nog eens in dezelfde minuut. In de 70e minuut was het VIOS dat op voorsprong kwam. Nog in dezelfde minuut was de gelijkmaker een feit. Wesley Zwoferink pikte de bal op in de 16 meter en legde de bal af op de jeugdige Jeroen Heuten. Deze schoot met links de bal fraai in en zette zo de gelijkmaker op het scorebord. Daarna ging Hector nog op jacht voor de volle winst maar twee mooie kansen waren niet besteed aan Arno Katera. Toen de uitstekende scheidsrechter v.d. Weide affloot, waren beide ploegen tevreden met een puntje en het gelijke spel was een prima afspiegeling van het vertoonde spel.

Aanstaande zondag speelt Hector een uitwedstrijd tegen BSC Unisson in Boekelo.
De aanvang is 14.00 uur.