Open dag Hector jeugd warm maar zeer geslaagd!

Zoals ieder jaar werd ook nu het seizoen afgetrapt met de open dag voor de jongere Hector jeugd. De jeugdcommissie had voor de teams t/m MO13 een onderling toernooi in elkaar gezet met gemengde teams. Gewoon een paar potjes lekker voetballen. Met vooral ruimte voor drinkpauzes.

Natuurlijk was er de strijd om de penaltybokaaal, waarbij keeper Timo van JO15-1 onder vuur werd genomen. Winnaar bij de jongere jeugd werd Jayson Slag terwijl Rayan Talmoudi bij de oudere jeugd de beste bleek te zijn.

En terwijl de diverse teams aan het spelen waren, werkten op het kleine kunstgrasveld de welpen hun eigen programma af. Onder grote belangstelling van ouders en grootouders was een hele horde mannetjes en vrouwtjes bezig de kunsten van het nobele voetbalspel onder de knie te krijgen.
Dit onder leiding van de scheidende trainer Manuel en de nieuwe trainer Martijn.

Nog tijdens de morgen kwamen er al weer twee nieuwe aanmeldingen binnen, zodat we de komende maanden met een grote groep welpen aan de slag kunnen.