Nipte nederlaag voor Hector tegen Markelo.

Na vier overwinningen op rij moest Hector voor de eerste keer na de winterstop een nederlaag slikken. Markelo bleek te sterk.

In de eerste helft was Markelo over het algemeen genomen de beter voetballende ploeg en kwam een paar keer gevaarlijk voor het doel van Hector. Maar Daniël Kolbe wist schitterend te redden op een kopbal en een poeier van afstand.
Vlak voor rust kreeg Unal Kel een grote kans voor Hector, maar hij krulde de bal net naast.

In de tweede helft verhoogde Markelo de druk op het Hector doel. Tot overmaat van ramp moest Hector met tien man verder toen Dennis ter Elst zijn tweede gele kaart kreeg en dus kon vertrekken.
Hector legde de nadruk nog meer op het verdedigen en leek de nul te kunnen redden tot het eindsignaal. Maar vijf minuten voor tijd waaide de bal uit een vrije trap van Markelo van grote afstand over Daniël Kolbe heen en verdween tot ontzetting van alles dat groen en wit was in het doel.
In de laatste minuten kreeg Markelo nog wat kansen op meer, maar die werden niet benut.

Het was wel even wennen voor de mannen van Mark Dijkstra dat het veld puntloos werd verlaten…