Voormalig Hector jeugdkeeper speelt op WK tennis voor junioren!

Voormalig Hector keeper Maarten ter Hofte, die enkele jaren in de F teams van Hector heeft gekeept, speelde dit weekend tijdens de Cruyff Foundation Junior Masters, het WK tennis voor junioren, de nodige wedstrijden bij het rolstoeltennis!
Na zijn jaren in de F jeugd van Hector kon Maarten vanwege zijn lichamelijke beperking helaas niet meer keepen. In rolstoeltennis heeft hij toen een nieuwe uitdaging gevonden.
Hij is, ondanks dat hij nog maar 15 jaar is, inmiddels al doorgedrongen tot de wereldtop in deze sport. Aangewezen als reserve werd hij afgelopen woensdag onverwacht opgeroepen om naar Frankrijk te komen, om alsnog mee te spelen bij dit WK.

Maarten speelde drie enkelspelen, waarvan hij er één won en twee verloor. Maar met zijn Nederlandse partner Niels Vink  drong hij door tot de finale van het dubbelspel! Die finale op zaterdagmiddag was erg spannend, helaas verloren Maarten en Niels met 6-2 en 7-6 (na een tiebreak).

Maarten, namens Hector veel succes verder met jouw carrière als rolstoeltennisser.