Hector pakt punt in Enter.

De eerste wedstrijd van Hector na de winterstop eindigde in een 1-1 gelijkspel in en tegen Enter.
In de eerste helft was Hector wat sterker, maar kansen voor Unal Kel en Wesley Zwoferink leidden helaas niet tot doelpunten. Toch kwam Hector op voorsprong: vijf minuten voor rust krulde Marinus Wolters een vrije trap schitterend in de kruising.
Het was jammer dat Enter, zij het wat gelukkig, nog vóór rust terug kon komen tot 1-1.

In de tweede helft was Enter de sterkere ploeg, al zag het nauwelijks kans om mogelijkheden te creëren. In het laatste kwartier stroopte Hector ondanks de kou de mouwen nog extra wat op en kreeg een paar kansjes. Wesley Zwoferink schoot echter een slecht weggewerkte bal tegen de keeper aan en de doorgebroken Unal Kel werd op het laatste moment nog gestuit door een Enterse verdediger.
Met 1-1 konden beide ploegen tevreden zijn.

Aanstaande zondag speelt Hector, ijs en weder dienende, thuis tegen Diepenveen. Aanvang 14.00 uur.
Pupil van de Week is dan Shannen Kamans uit MO13.