Kostbaar puntenverlies Hector

De wedstrijd tegen de Gazelle, waarvoor vooraf nog wat kansen werden toegedacht aan Hector, verliep evenwel anders dan gehoopt. In de eerste helft kregen beide teams enkele kansen. Vooral dankzij doelman Daniël Kolbe werd de rust met 0-0 bereikt.

Maar na een uur spelen was ook hij kansloos op een strakke kopbal. Toen even later Joery Wenderman onderuit werd gehaald in het strafschopgebied, kreeg Hector een penalty die door Wesley Zwoferink onberispelijk werd ingeschoten. Helaas voor Hector viel uit een klutsbal de 2-1. Het werd ook nog 3-1 voor de Gazelle, toen Daniël Kolbe zwaar gehinderd werd en de bal moest loslaten die vervolgens werd ingetikt. De scheidsrechter was van mening dat er niets onreglementairs was gebeurd en keurde het doelpunt goed.

Komende zondag 2 december om 14 uur gaat Hector op sportpark het Doesgoor tegen Haarle proberen de drie punten te pakken die het best hard nodig heeft gezien de plaats op de ranglijst.
Pupil van de Week is dan Hala Wahid uit Hector MO13-2.