Hector verliest van titelkandidaat

Er werd hard gewerkt door Hector in de wedstrijd tegen ABS. Een team dat aan het begin van deze competitie werd beschouwd als één van de titelkandidaten.
Zeker in het eerste half uur was ABS de bovenliggende partij. Hector zag nauwelijks kans om gevaarlijk te worden in het strafschopgebied van de tegenstander. Nadat een doelpunt van ABS was afgekeurd wegens buitenspel, werd het toch 0-1 na een fraaie kopbal in de bovenhoek. Daniël Kolbe was kansloos. Niet lang daarna kreeg Hector op zo’n 30 meter vanaf het doel van ABS een vrije trap. De bal werd hard ingeschoten door Christian Jimenez, waarna de keeper de bal door zijn vingers zag rollen….. Met 1-1 kwam ook de rust.
In de tweede helft was ABS duidelijk te sterk voor Hector. Uit een penalty werd het 1-2 en na twee prima uitgevoerde counters kwam de 1-4 eindstand op het scorebord.

Aanstaande zondag speelt Hector uit tegen Lettele.