Hector JO17-1 leidt tweede nederlaag op rij

Waar de mannen aanvankelijk mee konden met tegenstander Haarle, bleek naarmate de wedstrijd vorderde dat er scheurtjes ontstonden in de Goorse defensie. Er was amper druk op de bal op het middenveld waardoor de bal telkens achter de laatste linie belandde. Daar werden de verdedigers met enige regelmaat op snelheid geklopt. Dit had mede te maken met het opstellen ten opzichte van de tegenstander.
Halverwege werd duidelijk gemaakt dat tegenstander Haarle kwetsbaar was in deĀ opbouw door de vele breedtepasses achterin. Daar moest dan ook het speerpunt liggen om de bal te veroveren. En dan of op 100%, of niet!

Even later werd de assist gegeven nadat de bal via vele schijven rond onze 16 mocht gaan zonder druk op de bal. De 0-3 was vanuit de omschakeling. Notabene na een corner van de thuisploeg. Niemand die de positie halverwege bezette.

Gastspeler Ibrahim raakte in de slotfase nog de paal en bracht de eindstand van 1-3 op het scorebord.