Zonnig Jeugdkamp enorm geslaagd.

Wie ooit had durven zeggen dat het rond 21 april, tijdens het jeugdkamp voor de jongste Hector jeugd, drie dagen lang boven de 25 graden zou zijn, was ter plekke voor gek verklaard. Maar het was toch echt zo, het jeugdkamp heeft zich afgespeeld onder ideale weersomstandigheden. Dat maakt zo’n kamp nog veel leuker dan het al is.
Een aantal kinderen (met name de jongsten) is alleen op zaterdag geweest.

Een verslag maken van het kamp is niet nodig. Alleen steekwoorden  zijn voldoende.
Springkussen, snoepwinkeltje, springkussen, voetballen, lasergamen, springkussen, barbecue (verzorgd door Holtmaat), survival tocht in het bos. Springkussen. De SUTU voetbalwand van Maikel en ook gewoon voetballen. Oh ja, niet te vergeten een enorme puinhoop op de kamers en vreselijk vieze voeten.
En aan het eind, zo rond één uur op zondagmiddag komt er een horde erg vermoeide maar blijde kinderen terug.