Hector 4×4: verpletterend debuut!

In de voorjaarscompetitie is er een nieuw 4 x 4 jeugdteam van Hector actief op de velden. De spelers hebben hun “opleiding” bij de welpen van Manuel afgesloten en zijn nu rijp voor het grote werk.
Maik, Joah, Liza, Gyvano, Jayson, Nathan, Bente en Sadir  vormen het team dat onder leiding van de trainers Brandy en John gaat spelen.
Nou is 8 spelers voor een 4 x 4 team wel wat veel en daarom spelen er bij toerbeurt wekelijks 6 spelers in het team en gaan de overige 2 spelers nog bij de welpen meetrainen. Waar ze natuurlijk hun ervaring over kunnen brengen op de jongere spelers!

Afgelopen zaterdag stonden ze dan op het veld voor hun eerste echte wedstrijd tegen Lochuizen 4×4! En wat ging het geweldig! Met maar liefst 14-2 werd er gewonnen en kwamen de meisjes en jongens vol blijdschap terug op het Doesgoor!

Aanstaande zaterdag is dit talentvolle team op het Doesgoor te bewonderen. Aanvang 9.30.