Hector verliest derby

Hector heeft dinsdagavond met 2-4 verloren van Twenthe. De groen-witten begonnen goed aan de wedstrijd, door een doelpunt van Marinus Wolters werd de score al snel geopend. Maar Twenthe kwam al even snel op gelijke hoogte, Mark Nijland kopte binnen na een voorzet van Jasper Groothuis. De druk werd groter op het doel van Hector. De 2-1 voor de Hectorianen kwam daarom toch verrassend aan het einde van de eerste helft. Opnieuw Marinus Wolters: hij stuurde via een vrije trap  Twenthe-goalie Bas Zweers de verkeerde kant op en zette de groen-witten weer op een voorsprong. In de tweede helft was het verschil in kwaliteit goed te zien tussen beide ploegen. Twenthe werd veel sterker. Jasper Groothuis en Mark Nijland zetten uiteindelijk de 2-4 score op het bord.

Verslag: Goorsnieuws